2022-06-27 18:36:18

Rozpoczęcie Misji Świętych
Dnia 26.06.22 w naszej świątyni parafialnej rozpoczęliśmy obchody misji świętych. Na Mszy Świętej o godzinie 8.30 przywitaliśmy misjonarzy ks. Andrzeja Sochala i (jeszcze nieobecnego) ks. Jacka Seredę. Z rąk księdza proboszcza misjonarzowi zostały symbolicznie przekazane – klucze, Ewangelia i stuła. Wieczorem o godzinie 19 odbył się różaniec misyjny, który był prowadzony przez naszego wikariusza – ks. Sławka. „Misje to czas łaski” jest napisane na banerze przed naszym kościołem , módlmy się abyśmy mogli godnie i z sercem przeżyć ten czas.