2013-11-10 17:03:41
W dniu wczorajszym służba liturgiczna, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz schola parafialna wraz z księdzem proboszczem oraz ks wikariuszem odbyli pielgrzymkę do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu. Celem pielgrzymki było obejrzenie sztuki ,,Brat naszego Boga'' napisanej jeszcze za życia przez Karola Wojtyłę. W przedstawieniu mogliśmy dostrzec alumna z naszej parafii - Michała Bieńczyka, który znakomicie odegrał swe role, zresztą jak wszyscy inni.
Gdyby nie nasz proboszcz, pielgrzymki by nie było - bynajmniej tak dużo osób by nie wzięło w niej udziału. To ks. Mieczysław był fundatorem owej pielgrzymki, za co serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!!!

Brat naszego Boga