2024-07-03 19:12:41

Bierzmowanie
"Oto otrzymaliśmy Ducha przybrania za synów. Za chwilę wyjdziemy z naszego wieczernika, aby bez lęku i zażenowania być świadkami Jezusa w świecie - aż po jego krańce."

25 czerwca grupa młodzieży z parafii Radoryż Kościelny przyjęła z rąk księdza biskupa Kazimierza Gurdy sakrament bierzmowania.

Teraz przed młodymi najważniejszy egzamin z dojrzałości chrześcijańskiej - życie. Od Ducha świętego mogą czerpać mądrość, rozum, radę, męstwo, pobożność, bojaźń Bożą i umiejętność, a po jakimś czasie z radością odkrywać owoce tej współpracy.

Gratulujemy i życzymy, abyście o tych możliwościach nie zapominali i często przyzywali Ducha świętego.

Te piękne chwile uwiecznił niezawodny Pan Adam Nazaruk - DZIĘKUJEMY

08:00Za † Jadwigę Wałaszek (30dz)
10:00Dzięk - błag. w 30r. ślubu Państwa Ireneusza i Renaty, o potrzebne łaski dla rodziny
12:00Dzięk - błag. w 60 urodziny Zofii