2024-06-12 07:26:02

Rocznica
Niedziela 9 czerwca pełna wrażeń w parafii Radoryż Kościelny.

Podczas Mszy świętej o godzinie 10.00 dziękowaliśmy Panu Bogu za kapłaństwo ks. proboszcza Zbigniewa Daniluka w rocznicę jego święceń kapłańskich. Oprawę liturgiczną przygotowały dzieci , które również tego dnia przezywały rocznicę swojej pierwszej Komunii świętej.

W homilii usłyszeliśmy ważne słowa z pobytu  Ojca św. Jana Pawła II w Siedlcach, sprzed 25 lat. Wielu z obecnych dziś na Mszy św. mogło wspomnieć swój pobyt w Siedlcach w tamtym czasie.

Tuż przed błogosławieństwem kończącym Mszę świętą, reprezentanci dzieci, młodzieży oraz wspólnot parafialnych i wszystkich parafian złożyli księdzu proboszczowi życzenia :)

08:00Za † Jadwigę Wałaszek (30dz)
10:00Dzięk - błag. w 30r. ślubu Państwa Ireneusza i Renaty, o potrzebne łaski dla rodziny
12:00Dzięk - błag. w 60 urodziny Zofii