Wpisane przez: Administrator strony
Kategoria:
- Str. główna
- Aktualności
2024-06-05 13:44:14

 
50-lecie
2 czerwca na Mszy św. o godz. 12.00 zgromadziła nas wspaniała i niecodzienna uroczystość - 50 lat kapłaństwa naszego ks. Kanonika Mieczysława, który świętuje ją w towarzystwie swoich kolegów, a także niecodziennego gościa Jego ekscelencji ks. Biskupa Henryka.
 
Podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu, że postawił na naszej drodze tak oddanego i wiernego Pasterza. Dawałeś nam i ciągle dajesz ks. Mieczysławie przykłady swojej wielkiej pobożności i pracowitości. Pomimo, że doczekałeś się zasłużonej emerytury, nadal służysz nam swoją osobą i chyba nie nęcą cię kapcie wygodny fotel.
 
Rozpaliłeś w nas ducha pielgrzymowania i dzięki Twojej opiece duchowej zaangażowaniu mogliśmy pochylić się w wielu miejscach kultu maryjnego. I jeszcze są plany, coraz bardziej odważne.
 
Dziękujemy za otwarte serce, szacunek dla każdego człowieka. Za uśmiech i trudne do spisania anegdoty. Nie zrażałeś się i nadal z gorliwością i oddaniem wypełniałeś swoje posłannictwo, mając w pamięci, że droga kapłańska- to też droga krzyża.
 
Jesteśmy dumni, że nasza parafia może uczestniczyć w radości Twojego pięknego Jubileuszu.
 
W imieniu Rady Parafialnej, wszystkich wspólnot i wszystkich parafian, składamy Ci serdeczne życzenia. Życzymy Ci zdrowia i Bożego błogosławieństwa za każdy dzień. Niech Maryja otacza Cię swą Matczyną Opieką.
 
Drodzy Jubilaci! Niech Jezus Chrystus Wam błogosławi i dalej łaskawie prowadzi wybraną przez Was drogą. Niech Matka Boża, Matka Kapłanów wyprasza Wam łaski i siły, abyście wspólnie pracowali na Bożą chwałę i pożytek ludzki.
 
Zdjęcia: Pan Adam Nazaruk, Bóg zapłać.
 
Podziel się:
sledzik
Facebook
08:00Za † Henryka Kłusek (23gr)
10:00Dzięk - błag. w 2r. ślubu Państwa Bartłomieja i Kamili Kopik
12:00Za † Jana i Wandę Kowalskich r. Kowalskich i Kopczyńskich
(chrzest: Stanisław Beczek)
16:00Za † Jana i Barbarę Król
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000