2022-11-02 09:45:00

Zakończenie nabożeństwa październikowego
31 października 2022r. po Mszy św. o godz. 17.00 i ostatnim w tym roku nabożeństwie październikowym odbyło się podsumowanie i sprawdzenie uczestnictwa najmłodszych parafian w modlitwie różańcowej. Tego dnia zostały rozdane nagrody tym dzieciom, które wytrwale modliły się na różańcu w świątyni przez cały miesiąc. Został również rozstrzygnięty konkurs, którego celem było wykonanie własnoręcznego różańca lub zilustrowanie wybranej tajemnicy różańcowej. Jury nie miało łatwego zadania. Dzieci bardzo się postarały, wpłynęło wiele prac, oczywiście wszystkie zasłużyły na nagrodę. Po zakończonej wspólnej modlitwie ksiądz Sławek rozdał pamiątkowe dyplomy i wartościowe nagrody rzeczowe wszystkim uczestnikom. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dobrodziejom i sponsorom, dzięki którym można było nagrodzić maluchy i zobaczyć bezcenny uśmiech na ich twarzach. Jak powiadał święty Ojciec Pio "Różaniec jest bronią w dzisiejszych czasach" pamiętajmy o tym i nieustannie się na nim módlmy.