pokaż w formie kalendarza
pokaż cały rok



2019-05-01 - środa
17:301. † Józefa Bieleckiego – rodz. Kotów
2. † Zofię r.ś., Jana, Stanisława, Danutę, Broniszów, Jana, Marię, Bolesława Lendzion
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 1
2. Dz.Bł. w 18 urodziny Jakuba
2019-05-02 - czwartek
17:301. † Zygmunta Stanisława Wilczyńskich, z r. Osinków, Wilczyńskich
2. † Stanisława 30 r.ś., Genowefę, Janusza Skwarków, Anielę, Henryka, Zenona, z r. Rytlów, Bogumiłę, Bielecką i Tadeusza Gałacha
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 2
2. † Lucynę Zykubek – 30 dzień śmierci
2019-05-03 - piątek
08:301. † Kazimierza Goławskich, z r. Goławskich, Jalowskich, Gajów
2. † Rozalię, Ignacego Nowickich, Barbarę
10:151. † Leokadię Ponikowską – gr 3
2. † Elżbietę, Rocha, Leszka Pytlików, Kazimierza, Stanisława, Janusza, Janinę, Franciszka, z r. Piszczów, Kotów i Mroczków
12:001. † Lucynę Ochnik (r.ś.), Mieczysława, Stanisława, Helenę, Stanisława, z r. Ochników, Wiesława i Rafała Matejuk, z r. Ochników, Matejuków i Szewczaków
2. † Zdzisława Stachniaka (5 r.ś.), Krystynę i Tadeusza Stachniak, Jana i Albinę Paprzyckich
17:001. † Marię Kot r.ś.
2019-05-04 - sobota
17:301. † Stefanię Antoniego, Jana Tuchowskich, Henrykę, Bolesława, Szczęśniak, z r. Tuchowskich i Strzyżewskich
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 4
18:401. Dz.Bł. w intencji Druhów Strażaków
2019-05-05 - niedziela
08:301. † Lucjana Koślacza
2. † Stanisława Pietrzaka, Jana, Stanisławę, Jadwigę, Tadeusza, z r. Beczków, Zygmunta, Jana, Kazimierza, z r. Pietrzaków
10:151. † Czesława Wolińskiego
12:001. Dz.Bł. o zdrowie i Boże błogosł. dla Marcina w 30 urodziny
2. † Mariannę, Józefa, z r. Mućków, z r. Sadych, Zagadłów
17:001. † Leokadię Ponikowską – gr 5
2019-05-06 - poniedziałek
17:301. † Helenę, Franciszka Pietrzaków, Celinę Skwarek, Barbarę Kazana, Stanisława, Mariannę, Aleksandra, Alinę, Andrzeja, Joannę, Aleksandra z r. Woźniaków
2. † Mieczysława Szczybelskiego, Kazimierę i Tadeusza
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 6
2. † Bolesława Mateńko, Anielę, Szymona, Agnieszkę, Jana, z r. Mateńko, Kotów
2019-05-07 - wtorek
17:301. † Stanisława Chróścikowskiego (9 r.ś.)
2. † Stanisława Jarząbka (3 r.ś.)
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 7
2. † Franciszka Kachniarza (2 r.ś.)
2019-05-08 - środa
16:301. † Bolesława, Helenę, Stanisława, Edmunda, Helenę, Henryka, Jadwigę, Mieczysława, Stanisława Piszcza, Tronowskich i i Matyjasków
2. † Leokadię Ponikowską – gr 8
18:00Bierzmowanie
2019-05-09 - czwartek
17:301. † Helenę, Wiktora Oskrobów, Józefę, Jana, Henryka Kapciaków
2. Dz.Bł. w 10 r. ślubu Izabeli i Michała
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 9
2. † Stanisława Strzyżewskiego, z r. Strzyżewskich i Kotów
2019-05-10 - piątek
17:301. † Bogumiłę, Mieczysława, Grzegorza, rodziców, Janinę, Mariana, Wandę, Mariana
2. † Stanisława, Wandę, z r. Czubajów i Chmielów
18:001. † Wiesławę Krasuską – 7 dz. śmierci
2. Leokadię Ponikowską – gr 10
2019-05-11 - sobota
17:301. † Janusza, Aleksandra, Jadwigę, Czesława i Władysławę, z r. Ochników, Matyjasków
2. † Helenę, Józefa, Jana, Eugeniusza Kot, Zofię, Szymona, Jana, Roberta, Ryszarda, z r. Kotów, Ochników, Świdrów, Grzybowskich
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 11
2. † Irenę, Władysława, Zofię, z r. Kotów, Matyków, Zofię, Hieronima, Kazimierę, Krzysztofa, z r. Izdebskich, Mościckich
2019-05-12 - niedziela
08:301. † Zbysława Radzikowskiego (15 r.ś.), rodziców z obu stron, Zenona, Adelę, Ryszarda, Tadeusza, Franciszka, Irenę, Stanisława Ponikowskiego
2. Dz.Bł w int. Krystyny o zdrowie i Boże błogosł. w 80 urodziny
10:151. † Waldemara Romańskiego (r.ś.)
2. † Wandę, Jana, z r. Kowalskich i Kopcińskich
12:001. † Tadeusza Kota r.ś.
2. Dz.Bł. w intencji Marii, jej rodziców i brata Jasia
17:001. † Leokadię Ponikowską – gr 12
2019-05-13 - poniedziałek
17:301. † Henryka Wesołowskiego
2. † Stanisławę, Mieczysława, Stanisławę, Janusza, z r. Filipków, Henryka Wesołowskiego
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 13
2. Dz.Bł o zdrowie i Boże błogosł. dla Szymona w 1 urodziny
Nabożeństwo fatimskie
2019-05-14 - wtorek
17:301. † Kazimierę Salamucha - 7 dzień śmierci
2. † Genowefę, Tadeusza, Genowefę Madejów, Stanisława Parzyszka
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 14
2. † Pelagię, Franciszka Wróblów, Zofię, Stanisława Bieleckich
2019-05-15 - środa
17:301. † z r. Michalaków, Stefanię, Jana, Józefa, Zygmunta, Zbigniewa, Piszczów, Mariannę, Zofię, Zofię, Feliksa, z r. Szymeckich
2. † Leokadię Ponikowską – gr 15
18:001. † Władysława (r.ś.), Lucynę, Andrzeja, Wiesławę, z r. Strzyżewskich
2. † Zofię
2019-05-16 - czwartek
17:301. † Wiesławę Krasuską – rodz. Wieczorków
2. † Zofię Koślacz i Zofię Maciejewską
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 16
2. † Janinę, Lucjana Bartnickich, rodziców z obojga stron, Elżbietę Fajd, z r. Bartnickich i Kwaśnych
2019-05-17 - piątek
17:301. † Leszka Warownego (20 r.ś.)
2. † Janinę Mućka – synowie
18:001. † Krystynę, Aleksandra, Zbigniewa, Modestę Sprycha
2. Leokadię Ponikowską – gr 17
2019-05-18 - sobota
17:301. † Zofię Stefaniak z racji imienin, Tadeusza, Kazimierza, Mariana i Mirosława, z r Siwickich, Łucję i Jana
2. † Leokadię Ponikowską – gr 11
18:001. Dz.Bł. w intencji Patryka Bieleckiego w 18 urodziny
2. † Henrykę, Leopolda, Stanisława Koślaczów, Mieczysława Ochnika, Jerzego, Teresę, Ewę Bytniewskich
2019-05-19 - niedziela
08:301. † Edwarda Mateńko 30 r.ś., Stanisława, Stefanię, Franciszka, Stanisławę, Stefana, Jana, Zofię, Genowefę, Władysława, Jerzego, z r. Piszczów, Pawlaków i Mateńków
2. Leokadię Ponikowską – gr 19
10:15W intencji Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich Rodziców
17:001. † Janinę Chmiel (r.ś.), Stefana, z r. Chmielów, Kopyściów
2. Dz.Bł w 35 r. ślubu Wandy i Stanisława Chmiel
2019-05-20 - poniedziałek
17:301. † Edwardę, Franciszka, z r. Bartnickich i Pietrzaków
2. † Karola, Stefanię, z r. Kotów, Koślaczów, Rytlów, Piszczów
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 20
2. † Zygmunta Mućka, Mieczysława, Karola, Jana, Genowefę, z r. Mućków, Radzików
2019-05-21 - wtorek
17:301. † Zofię (r.ś.), Zdzisława, Janusza, Tadeusza, Helenę, z r. Koniecznych

( Na Pielgrzymce:
- Dz.Bł. o Boże błogosł. dla Jakuba w 3 r. urodzin
- † Leokadię Ponikowską – gr 21 )
18:001. † Kazimierę Salamucha – rodzina Skorupów
2019-05-22 - środa
17:301. † Ewę Chmiel (1 r.ś.) , Stanisława

Na Pielgrzymce: † Leokadię Ponikowską – gr 22
18:001. † z t. Maciejewskich, Kachniarz, Jackiewicz
2019-05-23 - czwartek
17:301. † Bogumiłę (r.ś.) i Henryka Szklarczyków
2. † Filomenę, Stanisława, Irenę, Jana, Marka, Stefana, Witolda, Zbigniewa, Konstantego, Wincentego, Józefa, Jana, Zygmunta
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 23
2. † Amelię Leszek – 30 dzień śmierci
2019-05-24 - piątek
17:301. † Adama, Genowefę, Modestę, Czesława, z r. Sikorów
2. † Janinę Mućka – siostry Jadwiga i Zofia
18:001. † Mariana Ruska (10 r.ś.), z r. Rusków i Królów
2. Leokadię Ponikowską – gr 24
2019-05-25 - sobota
10:00Poświęcenie pól – Stary Patok, Nowy Patok
12:00Poświęcenie pól – Fiukówka, Krzywda
17:301. Dz.Bł o Boże błogosł. w 2 r. ślubu Patrycji i Łukasza oraz dla ich dzieci Michaliny i Jana
2. † Leokadię Ponikowską – gr 25
18:001. † z r. Piszczów, Stefanię, Stanisława, Zbigniewa, Marię, Aleksandrę, Kacpra, Aleksandrę, z r. Strzyżewskich i Chmielów
2019-05-26 - niedziela
08:301. † Józefa Czerwonkę i Jana Mrozowskiego
2. † Leokadię Ponikowską – gr 26
10:151. † rodziców Zuzannę i Henryka Ochników, z r. Ochników
12:001. † Juliannę, Władysława, Henryka, z r. Sikorów, Jerzego, Stefanię, Franciszka, z r. Osialów
17:001. † Grzegorza Żebrowskiego
2. † Janinę Janczewską, Stanisława, z r. Ochników
2019-05-27 - poniedziałek
17:301. † Władysławę, Adelę, Krystynę, Teodorę
2. † Tadeusza (20r.ś.), Michalinę, Stanisława, z r. Abramków, Teodozję i Stanisława Machnio
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr 27
2. † Henryka Jalowskiego – córka Helena
18:301. Dz.Bł. o łaskę zdrowia w intencji Teresy
2019-05-28 - wtorek
17:301. † Lecha Ochnika w 1 r.ś. – Zakład Gospodarki Komunalnej
2. † Lecha Ochnika w 1 r.ś, Mariannę Mateńko (15 r.ś.), z r. Ochników, Mateńków, Nogalów
18:001. † Emilię Kot w 1 r.ś.
2. † Leokadię Ponikowską – gr 28
2019-05-29 - środa
17:001. † Rozalię (r.ś.), z r. Czuprynów, Baranów, Malinowskich
2. † Leokadię Ponikowską – gr 29
17:301. † Natalię Bielecką 30 dzień śmierci
2. † Rudolfa Dadasiewicza (r.ś.)
2019-05-30 - czwartek
17:301. † Władysława Ochnika, z r. Strzyżewskich, Matyjasków
2. † Wojciecha Sprychę (r.ś.)
18:001. † Leokadię Ponikowską – gr ostatnia
2. † Teresę, Henryka Piszcz, Tadeusza Pietrzaka, zm. dziadków
18:301. Dz.Bł o łaskę zdrowia w intencji Teresy
2019-05-31 - piątek
17:301. † Wiesławę Krasuską – 30 dzień śmierci
2. † Kazimierza Bakierskiego – rodzina Jalowskich
18:001. Dz.Bł w intencji ks. Stanisława o potrzebne łaski
2. † Mariannę, Stanisława, Ewę, Teresę, Rozalię, z r. Kędrów, Chmiel
2019-09-21 - sobota
          Brak intencji wpisanych na dzień dzisiejszy.


1. czytanie (Ef 4, 1-7. 11-13)Usiłujcie zachować jednośćPsalm (Ps 19, 2-3. 4-5 (R.: 5a))Po całej ziemi ich głos się rozchodzi
Albo: Alleluja
Aklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 9, 9-13)Powołanie Mateusza na Apostoła Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Ślub
16:00Ślub
17:30† Anastazję Mateńko
18:001. † Szczepana, Ryszarda Prokopek
2. † Józefa i Henrykę Wilczyńskich zr. Wilczyńskich, Królów
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000