Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Radoryżu Kościelnym
pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
sobota
15:00 Ślub
16:00 Ślub
17:30 1. † Tadeusza Stępnickiego i rodziców z obu stron
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 1

18:00 1. † Leokadię Kłusek (r.ś.), Henryka Sikorę, Jana, Kazimierę Osial, z r. Sikorów, Osialów, Woźniaków, Rogowskich
2
niedziela
08:30 1. † Leokadię Piszcz (11r.ś.), Stanisława Piszcza, z r. Piszczów, Burdachów, rodziców z obu stron
2. † Eugeniusza i Irenę Mateńko

10:15 1. † Kazimierza Maciejewskiego (3 r.ś.)
2. Dz.Bł. w intencji Magdy w 25 urodziny

12:00 1. Dz.Bł w Ks. Proboszcza o zdrowie i Boże błogosł.
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 2

17:00 1. † Jadwigę, Mieczysława Kot, Stanisława Strzyżewskiego, Władysławę, Wacława, Genowefę, Piszczów, zm. Dziadków
3
poniedziałek
17:30 1. † Lucynę Zykubek – rodzina Sankowskich
2. † Henryka Kota (2 r.ś.)
18:00 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 3
2. † Kazimierza Salamuchę, Salamuchów, Szklarczyków, Wesołowskich, Bawolskich
18:30 1. Dz.Bł. o łaskę zdrowia w intencji Teresy
4
wtorek
17:30 1. † Mariannę Ochnik (r.ś.), Henryka Ochnika, Andrzeja Łukasika
18:00 1. † Kazimierę Salamucha – 30 dzień śmierci
(2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 4 – na pielgrzymce)

5
środa
17:30 1. † Jadwigę Bany (2 r.ś.)
18:00 1. † Jerzego Rusek, rodziców, braci, dziadków, z r. Rusków, Maciejewskich, Mućków
(2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 5 – na pielgrzymce)

6
czwartek
17:30 1. † Zofię Skwarek – 7 dzień śmierci
18:00 (1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 6 – na pielgrzymce)
2. † Stanisławę Chudek (1 r.ś.), Marcina, Edwarda, Filomenę Prażmo, Leona, z r. Chudków

18:30 1. † Honoratę, Jana Jędrych, Remisława Jędrych
7
piątek
17:30 1. † Jana Długoszek – 7 dzień śmierci
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 7

18:00 1. † Mariana, Mirosława, Mariannę, Stanisława, z r. Jalowskich i Pietrzaków
2. Dz.Bł w 70 urodziny Jana Kudan

8
sobota
17:00 Ślub
18:00 1. † Apolonię i Mieczysława Lewartowskich, Józefa Gruszczyńskiego
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 8

18:30 1. Dz.Bł w 40 rocznicę ślubu Danuty i Bolesława i o opiekę MB
9
niedziela
08:30 1. † Janinę Kłusek (r.ś.)
2. Dz.Bł. w 30 r. ślubu Barbary i Janusza

10:15 1. Dz.Bł. w 10 r. ślubu Edyty i Marcina i Boże błogosł. dla ich dzieci
2. Dz.Bł. o zdrowie i Boże błogosł. w pracy duszpasterskiej dla ks. Leszka

12:00 1. † Natalię Bielecką
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 9

17:00 1. † Henryka Pietrzaka (r.ś.), z r. Pietrzaków
10
poniedziałek
08:30 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 10
17:30 1. † Wojciecha Beczka – Barbara Prokopek z dziećmi
18:00 1. † Genowefę i Zygmunta Jalowskich
2. † Łucję Sankowską (5 r.ś.), z r. Kowalczyków i Sankowskich

18:30 1. Dz.Bł. o łaskę zdrowia w intencji Teresy
2. † Antoniego Kota – 7 dzień śmierci

11
wtorek
17:30 1. † Anielę, Jana, Juliannę, Tadeusza, Henrykę, Jerzego, Katarzynę, z r. Skwarek
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 11

18:00 1. Dz.Bł. w 25 rocznicę ślubu Agnieszki i Adama
2. † Wojciecha Beczka

18:30 1. † Wiesława Osiala – 7 dzień śmierci
2. Dz.Bł o łaskę zdrowia w intencji Teresy

12
środa
17:30 1. † Stefana, Aleksandrę, Grzegorza, Jana, Antoniego, z r. Miszczuków, Antoniego, Annę, z r. Protasików
2. Dz.Bł. z okazji urodzin w intencji Pauli
18:00 1. † Apolonię, Stanisława, z r. Skwarków, Burdonów, Łubianków
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 12
18:30 1. Dz. Bł. o łaskę zdrowia w intencji Teresy
13
czwartek
17:30 1. † Zofię, Mariana Pietrzaków, Stanisławę i Władysława Jodełków
18:00 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 13
14
piątek
17:30 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 14
18:00 1. † Genowefę (r.ś.), Juliana, Andrzeja, z r. Jalowskich
15
sobota
17:30 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 15
18:00 1. † Antonię, Balbinę, Antoniego, Paulinę, Jana, z r. Ogników i Gryglickich
16
niedziela
08:30 1. † Magdalenę, Annę, Antoniego, z r. Dębrowskich, Mariannę, Józefa, z r. Mućków i Sadych
2. † Stanisława, Zofię, Jana, Danutę, z r. Broniszów, Marię, Bolesława, Janinę, z r. Lendzionów

10:15 1. † Antoniego, Aleksandrę Dołężko, z r. Dołężko i Sankowskich
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 16

12:00 1. Dz.Bł. w 18 urodziny Marcina
2. † Tadeusza Kowalczyka (17 r.ś.) – syn Leszek z żoną

17:00 1. Dz.Bł w 5 urodziny Emilii
17
poniedziałek
17:30 1. † Bogdana Osiala
2. † Wojciecha Sprychę

18:00 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 18
2. O Boże błogosławieństwo dla Dzieci

18
wtorek
17:30 1. Dz.Bł w intencji Teresy i Jana w 80 urodziny
2. † Stanisława Mućkę, Wiesławę Strzyżewską, z r. Mućków i Sowów

18:00 1. † Edmunda, Mariannę, Lecha, z r. Mateńków, Nogalów, Ochników
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 18

19
środa
08:00 W intencji Dzieci, Młodzieży, Rodziców i Nauczycieli
17:30 1. † Rozalię, Wiesława, Mariannę, Franciszka, Warownych, Helenę, Edwarda, Józefa, z r. Sidorów, Marciniaków, Markiewiczów
2. † Jana Szaleja

18:00 1. Dz. Bł. o łaskę zdrowia w intencji Teresy
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 19

20
czwartek
08:30 1. † Janinę, Jana Kłusek, Jana Strzyżewskiego
2. † Janinę Kamińską, Mariannę, Aleksandra Burdach, Mariana, Mariannę Chmiel

10:15 1. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej
2. W intencji Ks. Proboszcza i Ks. Wikariusza w r. święceń

17:00 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 20
2. † Mariannę Białach, Bolesława, Rodziców

21
piątek
17:30 1. † Janinę Burdach – 7 dzień śmierci
2. Dz.Bł w intencji Niny w 2 r. urodzin

18:00 1. † Zofię Skwarek
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr 21

22
sobota
16:00 Ślub
17:30 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 22
2. † Zofię Skwarek – 30 dzień śmierci

18:00 1. † Jana Ciołka, Grzegorza Ryszkowskiego
2. † Natalię Bielecką – wnuczek Tomasz

23
niedziela
08:30 1. † Mirosława Skwarka

2. † Grzegorza Żebrowskiego

10:15 1. † Helenę, Jana Romańskich
2. † Wandę, Zygmunta, Damiana, z r. Młynarczyków

12:00 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr 23
2. † Natalię Bielecką – wnuk Robert

17:00 1. † Mieczysława, z r. Młynarczyków - córka
24
poniedziałek
17:30 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr
18:00 1. † Jana Pijak, Władysława, Janinę, Jana Pijak, z r. Dadasiewiczów
25
wtorek
17:30 1. † Emilię Kot
18:00 1. Dz.Bł. w 10 r. ślubu Danuty i Stanisława
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr

26
środa
17:30 1. † Genowefę, Jakuba, Tadeusza, Adama, z r. Ochników, Skwarków, Kwaśniewskich
18:00 1. † Franciszka Gajek, Jana i Agnieszkę, Stanisława i Stanisławę
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr

27
czwartek
17:30 1. † Zofię Skwarek – pracownicy Promyk
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr

18:00 1. † Mirosława Skwarka
2. Dz.Bł o zdrowie i Boże błogosł. w 1 urodziny Sebastiana

28
piątek
17:30 1. Dz.Bł w 3 rocznicę ślubu Moniki i Tomasza
18:00 1. † Jana Długoszek – 30 dzień śmierci
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr

29
sobota
17:30 1. † Janinę Burdach – rodzina Bisków
18:00 1. † Jana Kota, Jana Abramka, Janinę Sopińską, Janinę Mućka
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr

30
niedziela
08:30 1. Dz.Bł w rocznicę ślubu Agnieszki i Piotra oraz Boże błogosł. dla dzieci i całej rodziny
2. † Rozalię, Ignacego, Barbarę, z r. Nowickich

10:15 1. † Kazimierza Kowalczyka – gr ostatnia
12:00 1. † Jana Tuchowskiego
2. Wynagradzająca za akty profanacji popełnione w naszej Ojczyźnie

17:00 1. † Adelę, Stanisława, Zenona, z r. Królów i Jalowskich, Kazimierza Bakierskiego
2. † Władysława Tomasika





1. czytanie (Rdz 16, 1-12. 15-16)Narodzenie się IzmaelaPsalm (Ps 106 (105), 1b-2. 3-4a. 4b-5 (R.: por. 1b))Nasz Pan jest dobry, chwalcie Go na wieki
Albo: Alleluja
Aklamacja (J 14, 23)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 7, 21-29)Dom zbudowany na skale i dom zbudowany na piasku Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
17:301. † Zofię Skwarek – pracownicy Promyk
2. † Kazimierza Kowalczyka – gr
18:001. † Mirosława Skwarka
2. Dz.Bł o zdrowie i Boże błogosł. w 1 urodziny Sebastiana
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000