pokaż w formie listy

<-- (08-2019) wrzesień 2019 (10-2019) -->

Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
niedziela
08:30 1. +Wacława, Władysławę, Genowefę Piszczów, Mariana i Stefanię Mazio
10:15 1. + Jana Ciołka (5r.), zr. Ciołków, Kędrów
12:00 Dożynki. Stadion -Krzywda
17:00 1. + Stanisława Skwarka i Genowefę zr. Bylinów, Skwarków, Piszczów
2
poniedziałek
08:00 1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego dla dzieci i młodzieży, nauczycieli, wychowawców i rodziców dzieci
17:30 1. + Kazimierę Salamuch
18:00 1. + Tadeusza Ciołek zr. Ciołków, Piszczów
3
wtorek
17:30 1. + Piotra Szczepanika, Stefanię i Franciszka Doman zr. Szczepaników, Staniaków

18:00 1. + Mariolę Oleksińską (19r.), Tadeusza, Rafała zr. Oleksińskich, Jana i Lucynę Zykubek
18:30 1. W intencji rodziców o Boże Bł. i potrzebne łaski w życiu
4
środa
17:30 1. + Wiesławę Krasuską
18:00 1. + Stanisławę (7r.) i Bolesława Kryczków, Henryka Frączka, wszystkich zmarłych z rodzin
18:30 1.+ Henryka, Renatę, Ryszarda, Bronisławę, Franciszka zr. Pawlaków, Kulpów, Leszków

5
czwartek
17:30 1. + Wiesławę Krasuską
18:00 1. Dz-Bł. w 10r. ślubu Agnieszki i Pawła, o zdrowie Magdaleny i Adriana
18:30 1. + Stefana Michalika (24r.)
6
piątek
17:30 1. Dz-Bł. w 10r. urodzin dla Mai oraz o Bł. dla rodzeństwa
18:00 1. Dz.Bł. w 79r. urodzin Tadeuszy Ochnik
7
sobota
17:30 1. + Wiktora Mateńko (r.) zr. Mateńków, Kajków, Pietrzaków
18:00 1. + Ewę Dziupińską zr. Dziupińskich,Mokijewskich
2. + Mariannę, Stanisława, Krzysztofa zr. Osinków, Osialów, Krystynę i Zdzisława Superson
8
niedziela
08:30 1. + Zofię Stefaniak (2r.), Tadeusza, Kazimierza zr. Siwickich
2. O Boże Bł. dla Sióstr Kółka Żywego Różańca z Krzywdy oraz o wieczny pokój dla zmarłych sióstr

10:15 1. + Kazimierza, Stanisława zr. Michalaków, Edmunda, Tomasza zr. Dzadzów
12:00 1. + Martę i Stanisława Kuryła
17:00 1. + Seweryna Jodełkę, zmarłych rodziców, Edmunda
9
poniedziałek
17:30 † Kazimierę Salamucha
18:00 † Wiesławę Krasuską
18:30 Dz-Bł. w rocznicę ślubu Klaudii i Aksela oraz w 7r. ślubu Katarzyny i Konrada
10
wtorek
17:30 1. † Czesława Kruka (30dz.)
2. † Wiesławę Krasuską
18:00 1. † Krzysztofa Kachniarza (2r.)
2. † Henryka, zmarłych rodziców, Bronisława, Helenę, Andrzeja, Helenę zr. Frączków, Marchwickich
11
środa
17:30 1. † Władysława Kulikowskiego, Mariana (r.), Wandę, Jana, Waldemara
2. † Wiesławę Krasuską
18:00 1 † Jana, Genowefę, Krzysztofa zr. Kryczków
2 † Genowefę Kulpa (30dz.)
18:30 † Tadeusza Czernieca (30dz.)
12
czwartek
17:30 Dz-Bł. 96r. ur. Amelii Ciołek
18:00 † Mariannę, Helenę, Antoniego, Rudolfa Dadasiewicza
13
piątek
17:30 † Jana Mućkę (19r.)
18:00 † Janinę Piwowarek (22r.)
14
sobota
16:00 Ślub
17:30 Dz-Bł. w 20r. ślubu Agnieszki i Roberta oraz o Bł. Boże dla ich dzieci
18:00 1. Dz-Bł. w 10r. ślubu Marleny i Łukasza i Błog. w rodzinie
2. † Władysława Makuły (r.) zr. Makułów, Partyków
15
niedziela
08:30 † Janinę Chmiel, Stefana zr. Chmielów, Kędzierskich
10:15 Dz-Bł. w 30r. ślubu Danuty i Sławomira Bosków
12:00 1. † Władysławę Tronowską (r.)
2. † Natalię Bielecką
17:00 1. Dz-Bł. w 1r. ślubu Angeliki i Krzysztofa
2. † Jana Kota (20r.), rodziców obojga stron, Halinę, Kazimierę zr. Kotów

16
poniedziałek
17:30 1. † Stefanię, Mariana Pawlak, zmarłych dziadków
2. † Wiesławę Krasuską
18:00 1. Dz-Bł. w intencji Katarzyny w rocznicę urodzin
2. † Wiesława Osiala
17
wtorek
17:30 1. † Zofię Skwarek
2. † Lucynę, Mieczysława, Zofię zr. Młynarczyków
18:00 1. † Apolonię Kowalczyk
2. † Jana Malinowskiego, Helenę, Waldemara, Adama
18
środa
17:30 1. † Władysława (r.), Mariannę, Annę, Leszka, Czesława, Mariana zr. Niezabitowskich , Bosiów, Kurków
2. † Zofię Skwarek
18:00 1. † Wiesławę Krasuską
2. † Barbarę Nowicką (r.)
18:30 1. Dz-Bł. w 80r. urodzin Janiny Mateńko

19
czwartek
17:30 1. Dz-Bł. w 7r. urodzin Kacpra
2. † Wiesławę Krasuską
18:00 1. † Tadeusz Machnio
2. † Lucynę Młynarczyk
20
piątek
17:30 1. † Jana Ochnika 7dz.
2. † Wiesławę Krasuską
18:00 1. † Mariana (11r.), Grzegorza zr. Szewczaków, Gajowników
2. † Ignacego, Mariannę, Edwarda, Jana zr Szalejów, Prokopków
21
sobota
15:00 Ślub
16:00 Ślub
17:30 † Anastazję Mateńko
18:00 1. † Szczepana, Ryszarda Prokopek
2. † Józefa i Henrykę Wilczyńskich zr. Wilczyńskich, Królów
22
niedziela
08:30 † Grzegorza
10:15 † Mieczysława Wardaka (11r.), Janinę, Stanisława zr. Siwickich, Wardaków
12:00 1. † Scholastykę i Mariana Kucharskich, Marię Skwarek, Antoniego Sprychę
2. † Natalię Bielecką
17:00 † Juliannę, Bolesława Nicpan, Stanisławę, Tadeusza Mazurek, Teresę, Henryka, Stanisławę, Bronisława Bakierskich
23
poniedziałek
17:00 -- intencja --
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
24
wtorek
17:00 -- intencja --
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
25
środa
17:00 -- intencja --
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
26
czwartek
17:00 -- intencja --
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
27
piątek
17:00 -- intencja --
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
28
sobota
17:00 -- intencja --
17:30 -- intencja --
18:00 -- intencja --
29
niedziela
08:30 -- intencja --
10:15 -- intencja --
12:00 -- intencja --
17:00 -- intencja --




1. czytanie (Ef 4, 1-7. 11-13)Usiłujcie zachować jednośćPsalm (Ps 19, 2-3. 4-5 (R.: 5a))Po całej ziemi ich głos się rozchodzi
Albo: Alleluja
Aklamacja ()Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mt 9, 9-13)Powołanie Mateusza na Apostoła Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
15:00Ślub
16:00Ślub
17:30† Anastazję Mateńko
18:001. † Szczepana, Ryszarda Prokopek
2. † Józefa i Henrykę Wilczyńskich zr. Wilczyńskich, Królów
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Kontakt
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000